פרסום משרות לסטודנטים - 15 שניות והמשרה בלוח

מחפש סטודנטים לעבודה? הגעת ללוח דרושים סטודנטים!
אתר לימודים בישראל מזמין אותך לפרסם חינם הצעות עבודה ומשרות לסטודנטים מכל רחבי הארץ. אתר לימודים בישראל הוקם במטרה לספק מידע עדכני לסטודנטים ולמתעדים ללמוד.

פרסום בלוח דרושים סטודנטים באתר חושף אותך לאלפי סטודנטים כל יום. אז אם חיפשת סטודנט לעבודה, אם יש לך משרה זמנית או קבועה המתאימה גם לסטודנטים, פרסם אצלנו עכשיו ובחינם!

להוספת משרה תוך שניות ספורות ליחצו: פרסום משרות

לכניסה ללוח הצעות עבודה לסטודנטים ליחצו: דרושים סטודנטים

אהבת? שתף ב:


פרסום משרות והצעות עבודה לסטודנטים חינם, איך מתחילים?

 

אתר לימודים בישראל זוכה לאלפי גולשים ביום מישראל ומכל רחבי העולם. האתר הוקם בשיתוף הסוכנות היהודית לישראל ומתורגם גם לאנגלית. אחת מהמטרות שלשמה הוקם האתר היא לספק מידע רלוונטי לסטודנטים מישראל וממדינות בעולם המעוניינים לקבל אינפורמציה על לימודים בישראל.

 

דרך האתר אנו מספקים מידע על מוסדות לימודים, מסלולי לימוד שונים לרבות לימודי תעודה או לימודים לתואר. כמו כן, במטרה להקל על הסטודנטים אנו מסייעים במציאת עבודה ומגורים בתקופת הלימודים.

 

איך מתבצע פרסום הצעות עבודה לסטודנטים?

 

על מנת שתוכל לפרסם משרה בלוח דרושים סטודנטים באתר לימודים בישראל עליך לפעול לפי ההנחיות. שים לב, פרסום משרות יגזול מזמנך שניות ספורות בלבד. לפרסום משרה לחץ/י כאן ומלא את הטופס.

 

איך אני יכול לראות את הפרסום שלי?

 

לאחר פרסום הצעת עבודה לסטודנטים דרך טופס הוספת משרה תוכל לחזור אל לוח דרושים סטודנטים ולראות את המשרה שלך מופרסמת.

 

אילו פרטים כדאי לי לפרסם במודעה?

 

 

האם אפשר לפרסם הצעות עבודה לסטודנטים בשפות שונות?

 

אתר לימודים בישראל מתורגם גם לאנגלית. אין להנהלת האתר כל התנגדות לפרסום משרות והצעות עבודה בכל שפה שהיא. הנהלת האתר מקדמת בברכה כל משרה ומשרה.

 

 

להוספת משרה תוך שניות ספורות ליחצו: פרסום משרות

 

לכניסה ללוח הצעות עבודה לסטודנטים ליחצו: דרושים סטודנטים

 

 


אנו ממליצים לפרסם כמה שיותר פרטים אודות המשרה. לדוגמא, איזור העבודה, האם העבודה במשמרות, האם עבודה זמנית וכו'. ככל שיהיו יותר פרטים על המשרה כך תקבל יותר פניות מתאימות לפי אופי המשרה.

 

 

עדכונים אחרונים באתר
חדשות ועדכונים
עכשיו בפורום
מלגות חדשות
ימים פתוחים