עבודה וקריירה - דברים שחשוב לדעת

על עבודה וקריירה ... קראו את הטיפים שלנו ותרוויחו ...

עבודה וקריירה, תמיד ההחלטה היא קשה. במקרים מסויימים, בחירת לימודים או עבודה גורמת למשבר וככל שההחלטה נדחית המשבר גדול יותר. על עבודה וקריירה החל משלב בחירת לימודים דרך חיפוש עבודה, ראיונות וקורות חיים ועד התמודדות במקום העובדה וקידום.

בהצלחה

אהבת? שתף ב:


 

עבודה וקריירה, תמיד ההחלטה היא קשה. במקרים מסויימים, בחירת לימודים או עבודה גורמת למשבר וככל שההחלטה נדחית המשבר גדול יותר. יחד עם זאת, ממשברים יוצאים רק יותר מחוזקים. אם אנו נמצאים בתחתית, נוכל להרשות לעצמנו עוד רגע להרהורים עצמיים ובכך להגיע למסקנה כי מכאן והלאה ניתן רק להתקדם ולשפר עמדות.

 

מתלבט בנושאי קריירה? רוצה לשנות מקצוע? רוצה קידום בעבודה?
אנחנו נעזור לך!

 

 • עברת הסבה מקצועית? מהם הצעדים שיש לנקוט על מנת למצוא עבודה בדרך המהירה ביותר - כשאתם עודכם ירוקים.
   
 • איך להתקבל לחברה שאנו רוצים? סיימתי ללמוד ויש לי ניסיון רלוונטי מספק ואני רוצה לעבוד בתחום היי-טק אצל מעסיק מסוים, שאני מקוה שאוכל ללמוד ממנו דברים חדשים, או, לחלופין, אני מאמין בחברה מסוימת שיש לה מוצר מעולה ואפשרויות לצמוח ולהתפתח. פשוט, אני מאוד רוצה להתקבל ולעבוד בחברה זו.
   
 • להשתלב בחברה בצורה נכונה - כאשר מזמין אותך המעסיק לסייר במתקנים שלו, לרוב, משמעות הדבר היא שהוא רוצה להתפאר בפניך, להראות לך מה יש לו להציע, ולראות כיצד תגיב לסביבה ולסגנון העבודה. הסיור במשרדים עשוי לכלול הכרות עם אנשי מפתח במחלקות השונות. וודא כי אתה הולך ומדבר בביטחון. זכור! מועמדותך עדיין נשקלת.
   
 • חיפוש עבודה חדשה ... דרך האינטרנט - עם קשת רחבה של אתרי אינטרנט המוקדשים למציאת עבודה כיום, יש למחפשי עבודה אינסוף אפשרויות והזדמנויות למצוא ולהגיש בקשה למבחר הצעות עבודה ברחבי הארץ. להלן כמה טיפים למציאת עבודה דרך הרשת...
   
 • ראיון לעבודה בחו"ל - ההליך הוא פשוט למדי. במידה ולמשל, חברה מחו"ל מעונינת בעובד מהארץ, היא פונה לחברות השמה מקומיות המקיימות ראיון ראשוני טלפוני במשרדיהן בארץ עוד לפני שמחפש העבודה מוזמן לראיון במשרדי החברה בחו"ל.

 

מצאת עבודה מעניינת? לפני ראיון עבודה? רוצה לשלוח קורות חיים? הכל על לפני ...

 

 • ראיון עבודה - עשה ואל תעשה, ראיון עבודה הנו מפגש של מועמד לעבודה עם מעסיקו הפוטנציאלי: הממונה הישיר, איש משאבי אנוש או חברת ההשמה. בראיון ניתנת הזדמנות הדדית להכיר ולהתרשם על מנת לבדוק את מידת ההתאמה של המועמד לחברה ולהפך.
   
 • כמה לדבר בראיון עבודה - חשוב לזכור כי מראיינים הם רק בני אדם ותשומת הלב שלהם נוטה לדעוך ככל שאתה ממשיך לדבר. הבנת עובדה זו במלואה היא קריטית לתקשורת יעילה במהלך ראיון
   
 • מבחני מיון - אורך המבחן, מורכבותו והלחץ הפסיכולוגי שהוא מעורר, נועדו בין השאר לבחון את התנהגותם ואת כושר ההתמודדות של הנבחנים במצבי לחץ.
   
 • ראיון עם פסיכולוג  - למעשה, מבחינת זימון למבדק התאמה, זהו מבדק (מבחן) ואין זה משנה אם מדובר במבדק לתפקיד זה או אחר. מבדק הוא מבדק. ברור גם מעצם המכתב שקיבלת שהמבדק יכלול ראיון עם פסיכולוג. בדרך כלל, ראיון שכזה מגובה במבחנים כתובים - שאלונים אישיים - כדי שהפסיכולוג יוכל לקבל מראש תמונה ראשונית עליך. ייתכן שיקוימו גם מבחנים פסיכוטכניים.
   
 • קורות חיים לעבודה- עליך לשלוח קורות חיים ש’יצודו’ את עיני המגייס הקורא אותם וידחפו אותו לזמן אותך לשלב הבא - שלב הראיון. על מנת שקורות חיים יבלטו לטובה, כדאי לעקוב אחר הכללים המקובלים לכתיבתם ולדאוג שהתוכן יותיר רושם שלא ניתן להתעלם ממנו
   

זו רשימה חלקית. שוטטו באתר שלנו וגלו על לימודים, עבודה והתקדמות בקריירה ...

עדכונים אחרונים באתר
חדשות ועדכונים
עכשיו בפורום
לכל הפורומים
מלגות חדשות
ימים פתוחים